do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Grzałki
09 wrzesień 2012

  Widoczne poniżej zdjęcia przedstawiają grzałki produkowane w NIEeuropejskich fabrykach. Istotną różnicą jest widoczne spłaszczenie grzałek w miejscach, gdzie elementy grzejne są zginane - gdyby ich nie było grzałki mogłyby bardzo szybko pęknąć. Spłaszczenia grzałek wynikają z jakości materiału oraz faktu, że średnica rurki jest mniejsza niż u jej europejskiej konkurentki. Średnica oferowanych przez NOVITEK grzałek to 8,5 mm, natomiast jej dalekowschodni zamiennik ma średnicę 6,4 mm.
  Grzałki oferowane przez firmą NOVITEK pochodzą od producenta grzałek, który do niedawna zapotarywał lub zaopatruje nadal wszystkich największych producentów ogrzewaczy saunowych na świecie m.in Narvi, Helo, Tylo, Harvia, firmy BACKER OBR.
  Niestety rynek polski należy do tzw. rynku rozwijającego się a to wymusza stosowanie tańszych zamienników, m.in pokazanych na zdjęciach grzałek produkowanych poza Europą, co często wpływa na komfort i jakość użytkowania sauny.
  W chwili obecnej, WSZYSTKIE PIECE DO SAUNY FIRMY NARVI posiadają tylko i wyłącznie oryginalne, pełnowymiarowe grzałki europejskiego producenta firmy BACKER OBR


Zdjęcia tanich zamienników grzełek:

Novitek oferuje także większość typów grzałek do najpopularniejszych marek elektrycznych ogrzewaczy saunowych. W przypadku modeli grzałek, do których dostęp jest ograniczony możemy takowe dostarczyć na zamówienie. Dzięki współpracy z producentami tylko i wyłącznie oryginalnych części jesteśmy Państwu w stanie zagwarantować wysoką jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette