do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Kota Grill elektryczny Aroma
23 marzec 2012

Grill elektryczna firmy Kota jest świetnym rozwiązaniem do domowego przyrządzania potraw bez uciążliwego - dla niektórych - dymu, powstającego ze skapującego na rozżarzone węgle tłuszczu. W tym przypadku węgiel został zastąpiony umieszczoną u góry grzałką, a nie jak to zwykle bywa na dole. To sprawia, że ewentualny tłuszcz z potraw kapie bezpośrednio na podstawkę nie dopuszczając do powstania nieprzyjemnego zapachu spalenizny.


Grill wykonany ze stali nierdzewnej, wieko dodatkowo chronione jest przez warstwę czarnej farby emaliowanej. Posiada dużą spiralę grzewczą, dzięki czemu ciepło rozprowadzane jest optymalnie, a grilowane potrawy są równomiernie opiekane. Regulacja temperatury za pomocą pokrętła.

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette