do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Relacja ze szkolenia Ostromecko 2012
14 maj 2012

10 Maja 2012


   Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom na organizowane przez firmę Novitek spotkanie szkoleniowe. Było nam bardzo miło Państwa gościć i staraliśmy się by niedogodności podróży, które wielu z Państwa odczuło, minęły dzięki atmosferze i gościnności miejsca, w którym spędziliśmy razem cały dzień. Mamy nadzieję, że każdy prócz pamiątek i materiałów promocyjnych wyniósł z tego szkolenia również wiedzę i pozytywne wspomnienia. Dziękujemy także delegacji fińskiej panom Mikko Toivonenowi i Mikko Salo oraz Panu Jarosławowi Tarkowskiemu za udane poprowadzenie szkolenia. Osobne podziękowania składamy całej ekipie restauracji Ostromecko za nienaganną obsługę.
Życzlibyśmy Państwu i sobie żeby takie spotkania mogły odbywać się częściej.
Do następnego razu

Pracownicy firmy NOVITEK


 Nie sposób również nie wspomnieć przemiłej Pani fotograf Doroty Wilczyńskiej - Sztyma i jej bezstresowej metody wykonywania zdjęć.

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette