do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
75 lat Narvi !!!
10 sierpień 2012

To prawda, firma Narvi założona przez braci Rautavuori w 1937 roku, kończy w tym roku 75 lat i jest jedną z najstarszych na świecie tego typu marek. Choć początki przedwsięzięcia dotyczą produkcji części matalowych i gwoździ, szybko przekształciły firmę Narvi w jednego ze światowych producentów piecy do sauny oraz liderów branży.piec do sauny fińskiej Narvi Rocky


 


Niezależnie czy szukają Państwo niewielkiego czy dużego ogrzewacza, pieca do sauny opalanego drewnem lub elektrycznego, Narvi oferuje pełną gamę produktów produkowanych tylko i wyłącznie w Finlandii.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą piecy do sauny Narvi na naszych stronach oraz w Naszym Sklepie. Cenimy sobie jakość oraz przystępne ceny.
sauna fińska

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette