do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Nowa strona firmy Novitek
19 styczeń 2012

Witamy na stronach firmy Novitek w nowej odsłonie. Postaraliśmy się by nowa strona była nie tylko wizytówką, ale stanowiła także pomoc dla Państwa. Znajdziecie tu galerię zdjęć produktów jakie firma Novitek oferuje, ale także wybrane realizacje naszych Partnerów, którzy wykorzystali urządzenia zakupione w naszej firmie. Dla osób, które dopiero zaznajamiają się z szeroko pojętym tematem SPA, a więc saun, łaźni praowych etc. przygotowalismy dział Wszystko o ...  Znajdują się tam podstawowe informacje z zakresu doboru i użytkowania wybranych urządzeń.
Z myślą o naszych partnerach powstała specjalna strona, na której znajdą się aktualne cenniki i instrukcje do urządzeń. Architekci i projektanci zainteresowani współpracą powinni natomiast zapoznać się z działem dla projektantów.


Strona będzie jeszcze dopieszczana i poprawiana, ale mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu.
© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette