do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
NOWOŚĆ piec KOTA Saana już od 3049,-
16 kwiecień 2013

Kota Saana - piece typu "tower" stworzone z myślą o pasjonatach intensywnie korzystających z dobrodziejstw sauny.

Kota Saana to najnowsza propozycja Narvi. Stylowy design w połączeniu z dużą ilością kamieni zapewnia długą i relaksującą kąpiel. piec do sauny fińskiej
Ozdobna obudowa, oplatająca kamienie niczym sieć, ukazuje wyjątkowo gorące serce pieca, zasypane aż 80 kg wulkanicznego skarbu. Obudowa pieca dostępna jest w dwóch wersjach: stali nierdzewnej oraz lakierowanej na czarno.

Piec został wyposażony w wygodny sterownik z wyświetlaczem LCD, pozwalający na płynną regulację temperatury i czasu pracy pieca.

Wyjątkowym atutem tego modelu są zastosowane przez Narvi elementy grzejne o zwiększonej wytrzymałości, o średnicy aż 8,5 mm. Dzięki temu zwiększono ich żywotność, a jednocześnie ryzyko przegrzania pieca zostało zredukowane do minimum.budowa sauny
KOTA SAANA
Dostęny w dwóch wersjach mocy:
- 6,8 kW   5-8 m3
- 9,0 kW   8-13 m3


OGRZEWACZ W SPRZEDAŻY OD KWIETNIA 2013 R.

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette