do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Wiadro prysznicowe do sauny - 890,- PLN
14 czerwiec 2013

W stale powiększającej się ofercie wyposażenia i akcesoriów do sauny, prezentujemy Państwu duże wiadro prysznicowe do sauny o pojemności prawie 30 litrów.
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy cenią prawdziwe hartowanie ciała po gorącej kąpieli w saunie lub łaźni. 30 litrów wody potrafi wspaniale chlusnąć  i ochłodzić ciało. Polecane do SPA, hoteli, saun ogrodowych i domwoych stref relaksu

ceber do sauny


Wiadro wykonane z drewna olchowego, a dokładnie z olchowych klepek. Całość szczelnie złączona oraz dla wzmocnienia konstrukcji przepasane metalową obejmą. Razem z cebrem jest montaż do ściany lub sufitu, pręt stalowy i zawór napełniający.

Wymiary wiadra:
średnica(zewn) górna - 41cm
średnica (zewn) dolna - 35cm
wysokość - 31 cm
Pojemność całkowita - ok. 30 litrówceber prysznicowy wyposażenie sauny


wyposażenie i budowa sauny fińskiej


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


W komplecie znajduje się:
Drewniane wiadro
Stalowa rama
Stalowa oś
Linka - uchwyt

zawór napełniający


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU GDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ WIADRO W NAJLEPSZEJ CENIE NA RYNKU!!!budowa sauny parowej© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette