do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Fotorelacja z Pałuckich Targów Rolnych 2013
02 wrzesień 2013

Dzięki współpracy z firmą Inter - Trak, producentowi saun ogrodowych, balii ogrodowych i drewnianych mebli, mieliśmy przyjemność podziwiać pierwszą banię ruską z fińskim piecem Narvi Mirva. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem również dzięki solidnej balii ogrodowej, w której można spędzić nie jeden zimowy wieczór - dzięki ogrzewaniu wody przez piec na drewno, 2800 litrów wody można podgrzać nawet do 60 stopni C.


Bania ruska to określenie sauny suchej, z której możemy korzystać w ogrodzie lub na tarasie. Zmieszczą się w niej przynajmniej 4 osoby (najprostrza wersja), a izolowana konstrukcja oraz hartowane, grube drzwi zapewniają komfort użytkowania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz odwiedzenia naszej strony na  sauna fińska na facebook


Bania dostępna od 12.915,- brutto - sauna+piec+montaż+transport do 100km w cenie!!!


bania ruska sauna ogrodowa bydgoszcz

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette