do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Tunelowy bestseller do sauny w prywatnej realizacji na wsi
10 wrzesień 2013

Sauna w domku ogrodowym, w którym mieści się sauna i miejsce do odpoczynku. Wybór padł po raz kolejny na piec Narvi Mirva tunnel - lidera relacji jakość / cena na polskim rynku. Do budowy sauny wykorzystano tunelowy model pieca, oryginalne estońskie drzwi do sauny z hartowaną szybą oraz skandynawskie drewno - świerk w kl. A oraz afrykańskie abachi. Sauna zbudowana na własną rękę z wykorzystaniem wyposażenia do sauny z firmy Novitek i przy wsparciu technicznym.


Budowa sauny ogrodowej z piecem NarviWnętrze domku


Budowa sauny Bydgoszcz


Wkomponowane w ścianę z cegły drzwiczki i popielnik


sauna fińska bydgoszcz


Zabudowany piec Narvi wypełniony kamieniemi do sauny - 40 kg


drzwi do sauny i drewno do budowy


Przytulny kącik do odpoczynku po kąpieli w saunie


budowa sauny i łaźni parowych


Domek z sauną zewnątrz

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette