do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Drzwi do sauny 69 x 189 cm
31 marzec 2014

Drzwi to bardzo ważny element sauny z punktu widzenia kontrukcji jak i estetyki sauny. Obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem podczas budowy sauny są drzwi szklane. Poprzez zastosowanie grubej 8mm tafli brązowego, bezpiecznego szkła udaje się stworzyć wyjątkowo dobry klimat w saunie, a jednocześnie nikt do sauny nie zagląda.
Drzwi do sauny oferowane przez Noitek są produkowane w Estonii i posiadają certyfikat CE na szybę. Całość wykonana z ościeżnicy z bezsęcznej sosny skandynawskiej, łączonej na mikrowczepy. Dzięki tej technice drzwi są odporne na wypaczenia.


W komplecie znajdują się:
- tafla szklana 8mm, brąz antisol
- uszczelka silikonowa
- uchwyt
- zamek rolkowy
- fińskie zawiasy Abloy
- ościeżnica 189 x 69 cm
- instrukcja montażu


Drzwi są bezprogowe, prawe lub lewedrzwi do sauny
drzwi do sauny

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette