do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Ulepszony sterownik Triton do łaźni parowej
16 kwiecień 2014

Novitek Triton ST-380 - od premiery naszego urządzenia minął ponad rok i dziś możemy śmiało powiedzieć, że sterownik sprawdził się zarówno w użyteczności publicznej, jak i prywatnej. W stosunku jakość - cena nie ma sobie równych.  


Od teraz sterownik Triton będzie dostępny w dwóch wersjach - natynkowej (dotychczasowej) i podtynkowej (nowa).

Wersja podtynkowa skierowana jest do Klientów ceniących nowoczesne, a zarazem minimalistyczne wzornictwo. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom sterownik przygotowaliśmy w najmodniejszej obecnie wersji
kolorystycznej, czyli czarno-szarej. Zasady działania (programowania i sterowania łaźnią) pozostały niezmienione.


Sterownik do generatora pary

Dodatkowo, oprócz znanych już Państwu funkcji, dodaliśmy dwie nowe:

1. Możliwość regulowania histerezy załączenia w zakresie od 0,5 stopnia
do 3 stopni Celsjusza.
2. Możliwość automatycznego uruchamiania wyjścia (funkcji) wentylatora
na 15 minut po zakończeniu łaźni.


 
Wersja natynkowa również otrzymała nowe oprogramowanie, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować swobodny wybór sterownika z nowymi funkcjami w wersji najbardziej odpowiadającej Państwa potrzebom.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom unowocześniliśmy obudowę i wygląd sterownika, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalny, a estetyką nie odbiega od urządzeń z wyższej półki cenowej. Nowy model sterownika (ST-3800) przeznaczany jest do instalacji podtynkowej - cała elektronika jest zatem schowana w ścianie, a na zewnątrz widoczny jest tylko panel sterujący (widoczna część ma grubość zaledwie 10 mm!).


Nowy sterownik Triton


Novitek Triton ST-3800 to nowa odsłona urządzenia do sterowania wytwornicą pary, niezmieniona pozostała jednak prostota obsługi i liczne funkcje sterownika, w tym sterowanie oświetleniem, wentylacją lub pompą zapachową (sterowanie sygnałem włącz / wyłącz). O aktywności danej funkcji informuje nas ikona, podświetlona czerwoną diodą. Sterownik z powodzeniem obsługuje generatory pary Novitek Neptune, generatory HELO oraz wszystkie te, które mogą być sterowane za pomocą otwarcia / zamknięcia obwodu (sygnał włącz / wyłącz).


© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette