do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Polska gwarancja
04 sierpień 2015

Na nasze piece dajemy 24 miesiące pełnej POLSKIEJ Gwarancji. 


W sprzedaży na polskim rynku pojawia się coraz więcej piecy z tak zwaną "gwarancją producenta". Ogrzewacze te kupowane są w fińskich hipermarketach na wyprzedażach, po czym przywożone są do Polski. Sprzedawcy oferują urządzenia z gwarancją producenta. Ten rodzaj gwarancji wymaga od klienta przesłania pieca do polskiego sprzedawcy, który następnie wysyła produkt do producenta (w najlepszym wypadku do Finlandii, w najgorszym - do któregoś z krajów na terenie Azji). Producent sprawdza działanie urządzenia oraz przyczynę awarii pod kątem uszkodzenia mechaniczego, po czym naprawia usterkę oraz odsyła ogrzewacz do sprzedawcy. Dopiero po całej procedurze piec zostaje odesłany do klienta. Proces ten potrafi trwać wiele tygodni.


Ogrzewacze kupione w naszym sklepie oprócz gwarancji producenta posiadają 24 miesięczną POLSKĄ GWARANCJĘ. Jako generalny dystrybutor czołowych fińskich marek posiadamy własny serwis gwarancyjny.
Twój produkt zostanie sprawdzony oraz w ciągu kilku dni naprawiony w Polsce przez doświadczonych serwisantów. Urządzenia naprawiane w naszym serwisie nie tracą gwarancji producenta. Świadczymy również usługi napraw pogwarancyjnych oraz posiadamy szeroki wybór części zamiennych. 


Nie daj się nabrać na urządzenia z zagraniczną, tak zwaną "gwarancją producenta" która wiąże się z kilkutygodniowym okresem naprawy.

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette