do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Targi Budma Poznań 2012
01 luty 2012

Relacja z I dnia Targów Budownictwa Budma 2012


W centrum Poznania meldujemy się około godziny 9:30. Przy wejściu niewielki, lecz systematyczny ruch. Targi z roku na rok oferują coraz większą powierzchnie wystawienniczą, ale ludzi chyba nieco mniej.
Choć pierwszy dzień targów wypada dokładnie w środku zimy to mimo wszystko zaskakuje temperatura powietrza - mamy pierwszy w tym roku mróz (czas
wkrótce pokaże, że to dopiero początek fali niskich temperatur przyp. red.) co szczególnie doskwiera podczas obowiązkowej przechadzki między halami.


Hala 6 i 6A - tematyka Sport, Sauna, Spa and Wellness
Ze stoisk dobiegają dźwięki cichej muzyki i porannych rozmów  przy kawie - targi budzą się do życia. Niewiele myśląć udajemy się na herbatę, stąd także nieźle widać.


Po 10 ruch gęstnieje, wystawcy w pełni gotowości pojawia się coraz więcej odwiedzających. Widać, że branża sportowa w Polsce ma się całkiem nieźle - wiele wystaw techniki basenowej oraz boisk sportowych. Być może rosnące orliki i inne boiska skutecznie wywołują popyt na tego typu produkty.
Jeśli chodzi o branżę saunową to obecnych jest tak naprawde klika stricte saunowych firm. Z rozmów z wystawcami wywnioskować można, że zainteresowanie saunami jest jednak nie takie jak jeszcze kilka lat temu. Dotyczy to przede wszystkim mniejszych odbiorców takich jak gosopodarstwa domowe. Klienci o większych możliwościach takich jak np. hotele czy pensjonaty mają się całkiem nieźle. Na tle hal, w których prezentowane są stolarka okienna i drzwiowa oraz produkty metalowe branża SPA prezentuje się skromniej. I nie chodzi tu o jakość ani ilość oferowanych produktów, lecz o odwiedzających, czyli potencjalnych klientów. Zresztą nie tylko wystawcy, ale ogólnie odwiedzający całe Targi podkreślają, że "to już nie to samo". Trudno się z tym nie zgodzić,
ale nam pozostaje robić swoje, bo wysiłki i starania popłacają, czego i Państwu życzymy© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette