do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Zmiana godzin pracy
01 październik 2013

Od 1 października jesteśmy do Państwa dyspozycji wcześniej. Pracę zaczynamy o godz. 9:00

Tunelowy bestseller do sauny w prywatnej realizacji na wsi
10 wrzesień 2013

Tunelowy Piec Narvi Mirva w małej saunie w  domku ogrodowym - wspaniały efekt niewielkim nakładem pracy


piec do sauny ogrodowej

Fotorelacja z Pałuckich Targów Rolnych 2013
02 wrzesień 2013

Korzystając z uprzejmości firmy Inter - Trak, mogliśmy, na Pałuckich Targach, wspólnie zaprezentować nowość na rynku - Ruską banię z piecem Narvi Mirvasauna ogrodowa bydgoszcz

LETNIA PROMOCJA NA GENERATORY PARY
07 lipiec 2013

W Letniej promocji każdy ma prawo do 10% rabatu na generator pary lub do zakupu sterownika i dyszy parowej za 1zł !!!wytowrnica pary do łaźni parowej

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette