do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Aktualności
Sterownik do łażni parowej Novitek Triton - NOWOŚĆ!!!
03 kwiecień 2013

Oddajemy do Państwa dyspozycji sterownik naszego pomysłu. Novitek Triton - sterownik do łaźni parowejsauna parowa Novitek sterowanie

Informacja na temat przesyłki drewna i kamieni do sauny!!!
17 marzec 2013

Ważna informacja na temat warunków zamawiania kamieni do sauny oraz drewna do saunykamienie do sauny do pieca

Drzwi do sauny 184 x 69
26 luty 2013

SUPER Jakość! Drzwi do sauny - prosto z Finlandii w super cenie... tylko 690 PLNdrzwi do sauny

GENERATOR PARY NOVITEK NEPTUNE - JUŻ W SPRZEDAŻY
07 styczeń 2013

Premiera generatora pary Novitek Neptune!!! Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi parametrami CENNIK!wytwornica pary generator

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette