Łaźnia parowa

Drzwi iSauna

iSauna – Estoński producent drzwi najwyższej jakości.

Mieszcząca swoją siedzibę w Tallinie, stolicy Estonii, firma iSauna, od 2013 roku zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju drzwi do sauny fińskiej, łaźni parowych, domków ogrodowych oraz przeszkleń. Swoją sprzedaż prowadziła na początku jedynie do Finlandii, Estonii, oraz poprzez współpracę z naszą firmą do Polski. Obecnie iSauna zaopatruje sklepy branżowe w 17 krajach, a z roku na rok zdobywa nowe rynki na całym świecie.

Szklane drzwi w saunie tworzą unikatową atmosferę, otwierając saunę na przestrzeń po drugiej stronie szyby, i sprawiając że pomieszczenie staje się mniej klaustrofobiczne.

 

Standardowe drzwi iSauna do łaźni parowej składają się z:

  •  tafli z bezpiecznego szkła hartowanego, o grubości 8 mm (europejski standard EN 12150)
  • ościeżnicy o grubości 70 mm z anodowanego aluminium, odpornego na wilgoć
  •  bezpiecznych zawiasów Fińskiej marki Abloy
  •  zamka rolkowego, uniemożliwiającego zatrzaśnięcie się drzwi
  • uchwytu metalowego
  •  uszczelki

 

Firma iSauna produkuje również drzwi premium, które mogą być wyposażone między innymi w uchwyty o różnych długościach, wykonane z połączenia metalu z drewnem; satynowe zawiasy z systemem samodomykania, matowe i podwójnie matowe tafle szklane. Oprócz tego, w ofercie znalazły się drzwi do sauny fińskiej, drzwi zewnętrze, zarówno w pełni drewniane, jak z i przeszkleniem, zamykane na klucz.

Nasza firma współpracuje z iSauna nieprzerwanie od listopada 2013 roku. Przez te lata dostarczyliśmy tysiące drzwi do Polskich saun. Wspólnie staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, regularnie wprowadzając nowe produkty do naszej oferty. Wiele spośród modeli drzwi produkowane są na nasze zamówienie, tak aby wpasować się w specyfikę saun fińskich i łaźni parowych budowanych w Polsce. W naszych magazynach znajduje się przeszło 70 różnych modeli i wymiarów drzwi, dających łącznie ponad tysiąc par, a rocznie dostarczamy drzwi do ponad 700 domów i ośrodków SPA.

Dla ułatwienia wyboru rozmiaru, drzwi różnią się od siebie wielkością o dokładnie 10 cm, i tak najwęższe drzwi mają 59 cm szerokości (jest to pełen, zewnętrzny wymiar ościeżnicy), kolejne 69 cm itd. Sytuacja jest taka sama jeżeli chodzi o wysokość, zaczynając od najniższych o wymiarze 179 cm. Dodatkowo, drzwi są uniwersalne, dzięki czemu o stronie otwierania decyduje się przy montażu. Poprzez odkręcenie górnej belki ościeżnicy, i wkręcenie jej od spodu, zmienia się strona otwierania drzwi.

Wśród najpopularniejszych rozmiarów drzwi do łaźni parowej można wymienić między innymi:

  •  7×19; 69 x 189 cm,
  •  8×20; 79 x 199 cm,
  •  9×20; 89 x 199 cm,
  •  9×21; 89 x 209 cm,

 

W szczególnych przypadkach, gdy żaden z wymiarów nie pasuje do projektu klienta, drzwi mogą zostać wyprodukowane na specjalne zamówienie. Proces produkcji takich drzwi trwa do około miesiąca, a ukończony produkt ma dokładnie taki wymiar, jaki jest potrzebny.

 

Ofertę cenową na drzwi do łaźni iSauna znajdziecie Państwo na naszym sklepie saunatech.pl