Łaźnia parowa

Generatory Nautic

Generatory Novitek Nautic – Relaks w parze z jakością…

Tak jak w każdym samochodzie sercem można określić silnik, tak w łaźni parowej najważniejszym elementem jest generator pary. Zadaniem generatora jest podgrzewanie wody do temperatury wrzenia, dzięki czemu woda zmienia się w parę, która kierowana jest do łaźni parowej.

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu generatora pary Novitek Nautic, najnowszej generacji urządzenie produkowane w całości w Polsce. Lata doświadczenia w branży saun i łaźni parowych pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować urządzenie które znakomicie poradzi sobie zarówno w małej, domowej łaźni parowej, jak i dużym, publicznym kompleksie SPA.

Każda sauna parowa powinna być wyposażona w generator pary, który wypełniając pomieszczenie gorącą parą powoduje wzrost temperatury i wilgotności podczas kąpieli. Nowoczesne generatory pary posiadają funkcje programowania i są w pełni zautomatyzowane, dlatego użytkownicy nie muszą się martwić o napełnianie, opróżnianie i płukanie zbiornika. Urządzenie powinno zostać połączone ze źródłem zimnej wody na zewnątrz sauny w odległości do 15 metrów od pomieszczenia. Wewnątrz generatora pary dochodzi do wrzenia wody, a w następnej fazie do wypuszczenia pary wodnej na zewnątrz.

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej klasy generatory pary wykonane z odpornej stali nierdzewnej, oparte na najwyższych technologiach. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Szczególnie polecamy generator pary firmy Novitek Neptune.

Firma Novitek od 1997 roku nieprzerwanie oferuje najwyższej jakości usługi i towary w branży saun i SPA. Generatory Novitek Neptune to niezawodne generatory pary, oparte o najlepsze rozwiązania i produkowane zgodnie z najwyższymi, europejskimi standardami. Sprawdzają się w łaźni parowej oraz saunie nie tylko w profesjonalnych obiektach SPA, ale także w domowej saunie parowej. Novitek Neptune znajduje także zastosowanie w nawilżaniu systemów klimatyzacji oraz wszelkich formach produkcji czy przemysłu, które wymagają nawilżania powietrza. Sklep Saunatech.pl oferuje generatory pary do łaźni Novitek prosto od producenta.

Wybierając nasz produkt oszczędzasz ponieważ:
1) Generator pary Novitek Nautic jest tańszy w zakupie od grzałkowych generatorów pary fińskich czy niemieckich marek, a przewyższa je jakością wykonania,
2) Koszt generatora oraz zmiękczacza wody jest i tak niższy niż zakup wytwornicy pary opartej na elektrodach, jednocześnie generator pary Nautic jest wydajniejszy, gdyż dostarczają tę samą ilość pary przy mniejszym nakładzie energii niż generator oparty na elektrodach.
3) Serwisem pogwarancyjnym zajmuje się bezpośrednio polski producent, dzięki czemu koszt części jest niższy, a ewentualna naprawa szybsza.

 

Wybierając Generator pary Novitek zapewniasz sobie spokój i bezpieczeństwo:
1) Jakość zastosowanych materiałów pozwala na długoletnie użytkowanie łaźni parowej – nasz produkt wbrew panującym trendom jest urządzeniem trwałym.
2) Zastosowanie uzdatnionej wody gwarantuje praktycznie bezobsługowy proces wytwarzania pary, dając gwarancję bezawaryjnej pracy bez obaw o przymusową przerwę w działaniu sauny w hotelu, spa czy w domu.
3) Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych urządzeń aby były jeszcze bardziej niezawodne oraz oferowały większą wygodę obsługi.

 

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy generatora pary pochodzą od wiodących, europejskich (w tym polskich) producentów. Nie ma mowy o żadnych kompromisach! Generator pary przeszedł szereg testów oraz posiada certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.