do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
O nas

  Firma Novitek istnieje nieprzerwanie od 1997 i od początku swojej działalności zajmuje się szeroko pojętą tematyką saun. Choć prawidłowo powinniśmy nazywać ją SPA, to łacińskie sanus per aquam tak zatraciło dziś swe pierwotne znaczenie, że lepiej trzymać się z dala od uproszczenia, które bardziej kojarzy się z ofertą reklamową weekendu w hotelu niż z leczeniem przez wodę.
  Novitek jako - dziś chyba możemy śmiało powiedzieć - jeden z pionierów na rynku saunowym, zawsze stawiał na pierwszym miejscu jakość i starał się by oferowane produkty były przede wszystkim oryginalne, bo tylko fiński producent może zagwarantować, że korzystanie z sauny będzie rzeczywiście przyjemnością i pozytkiem dla zdrowia. Wszak do dziś takie marki jak Mercedes czy LEGO słyną z jakości m.in dlatego, że do dziś ich produkty są w całości produkowane w kraju, z którego się wywodzą. Konsekwentne budowanie firmy w oparciu o te zasady nie było i nadal nie jest łatwym zadaniem, ale dotychczasowa współpraca z naszymi partnerami daje nam pewność, że jest miejsce w Polsce dla ludzi, którzy bardziej niż ilość cenią jakość.


  Staramy się nie zawieść Państwa wymagań i nieprzerwanie oferować wysoką jakość "w Parze" z życzliwą i rzetelną obsługą.Pracownicy firmy Novitek


Pracownicy Novitek w komplecie. Zdjęcie wykonane przez serwisanta
© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette