do pobrania | cenniki     
Narvi Stony 20 Nelio
W naszym sklepie pojawił się nowy piec Narvi Stony 20 Nelio. Ogrzewacz dostępny jest w kolorze chromowanym oraz czarnym i jest przeznaczony do sauny o kubaturze 8 - 20 m3.
Witaj na stronie Novitek Polska!
Strona firmy Novitek - Producenta generatorów pary i generalnego importera pieców do sauny marek Narvi, Kota, Aito - jedynych na polskim rynku fińskich marek piecy, które w całości złożone są w Finlandii i posiadają europejskie grzałki do sauny.
Luksusowe wanny ogrodowe Novitek SPA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych wanien ogrodowych Novitek SPA - w 100% wyprodukowane w Finlandii według restrykcyjnych zaleceń dotyczących urządzeń przeznaczonych na rynek skandynawski.
Producent w parze z jakością!
Nowoczesny i trwały, w skrócie - niezawodny generator pary firmy Novitek. Teraz także ze sterownikiem do łaźni - Novitek Triton. Co najważniejsze, generator wykonany z europejskich podzespołów, a jego producentem i gwarantem jest firma Novitek!
Albo Finy albo Chiny
Novitek prowadzi sprzedaż wyłącznie oryginalnych produktów. Wszystko co oferują firmy Narvi, Kota, Aito, Cariitti, Novitek jest w 100% made in Finland. Nie oferujemy ilości, lecz jakość.
Sauna Fińska Narvi - od 1937 roku
Narvi OY istnieje nieprzerwanie od 1937 roku i przez cały czas oferuje najwyższej jakości wyposażenie do sauny fińskiej
E - sklep Saunatech.pl
Jeśli szukasz czegoś co sprawi, że Twoja sauna będzie naprawdę Fińska to musisz odwiedzić sklep internetowy Saunatech.pl. Zawsze aktualne cenniki, oferty i promocje
Wszystko o...

                         Wszystko o... Saunach                           

 
Dział ten powstał z myślą o wszystkich zastanawiających się do czego tak naprawdę służy sauna, dlaczego nie każdy może z niej korzystać i dlaczego sauna infrared to nie to samo co sauna tradycyjna.


  Znajdziecie tu Państwo porady na temat korzystania z sauny fińskiej, sauny infrared czy łaźni parowej, oraz wskazówki, jak dobrać odpowiedni piec lub wytwornicę pary i ile wynosi ich cena. Poznacie Państwo rodzaje saun i różnice między nimi, co pomoże w doborze tej właściwej, dopasowanej do Państwa potrzeb.


- Rodzaje sauny
- Różnice w działaniu saun
- Jak korzystać z sauny
- Jak dobrać piec do sauny
- Wskazania i przeciwskazania

jak korzystać z sauny

© 2011 - 2019 Copyright reserved
Projekt i realizacja Invette