Wanna ogrodowa

Novitek Finland

Mające swoją długą tradycję w krajach skandynawskich, ale wciąż zyskujące popularność na polskim rynku wanny ogrodowe to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych basenów, jak też dla zabiegów oferowanych w ośrodkach SPA. Ich największymi zaletami są niezwykła trwałość oraz ponadprzeciętna funkcjonalność, która sprawia, że można z nich korzystać o dowolnej porze roku. Z uwagi na zastosowanie najwyższej klasy materiałów, każda wanna ogrodowa marki Novitek jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu nadają się do użytku nawet w mroźne dni. Poza solidnością ramy wanny, na uwagę zasługuje również wysoka jakość elementów elektronicznych. Warto podkreślić, że wanny marki Novitek wyróżniają się optymalną efektywnością energetyczną, którą zawdzięczają zastosowaniu najlepszych rozwiązań izolacyjnych.

 

Sprawia to, że nie trzeba martwić się o nadmierne koszty eksploatacyjne. Wysoka wydajność przy niskim poborze prądu gwarantuje pełne zadowolenie z użytkowania produktu. Nieprzeciętna funkcjonalność wanien ogrodowych wynika z opcji, jakie oferują. Przede wszystkim są to wanny z hydromasażem, co sprawia, że kąpiel zamienia się w zabieg typowy dla ofert ośrodków SPA. Wanny są wyposażone w regulatory, które pozwalają dostosować intensywność masażu do indywidualnych preferencji. W zależności od ustawionej mocy, hydromasaż może mieć charakter relaksacyjny lub mieć cechy masażu zdrowotnego. Dodatkowymi atutami wanien ogrodowych są wmontowane, kolorowe diody LED oraz proste metody grzewcze, zapewniające uzyskanie ciepłej wody w krótkim czasie.

Tworzymy firmę, która od 1997 roku wytycza trendy na światowym rynku saun i wanien ogrodowych. Nasza oferta produktowa obfituje w różnorodne modele jacuzzi w wariantach klasycznym i premium. Dzięki produkcji na terenie Finlandii cały asortyment jest projektowany i realizowany zgodnie ze skandynawskimi, surowymi warunkami klimatycznymi. Restrykcyjne normy oraz wnikliwe testy umożliwiają uzyskanie wanien ogrodowych o doskonałym stosunku jakości i ceny.

Coraz wyższa świadomość polskich konsumentów sprawia, że dostosowanie się do ich wymagań i oczekiwań staje się nie lada wyzwaniem, któremu jesteśmy w stanie sprostać dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu, nieustannemu doskonaleniu się i profesjonalizmowi.  Sygnowane naszą marką wanny SPA powstają z wysokogatunkowych materiałów odpornych na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wyróżniają się unikalnym, interesującym wzornictwem, a dodatkowym ich atutem jest atrakcyjna cena. Wykorzystujemy nowoczesne systemy filtracyjne, pozwalające utrzymać kąpielową wodę w należytym stanie i czystości, a także oryginalne fińskie rozwiązania gwarantujące znakomitą izolację termiczną.

Konstrukcja wanien umożliwia natychmiastowy dostęp do poszczególnych ich elementów, co ułatwia serwisowanie. Ponadto o bardzo wysokich walorach użytkowych naszych wyrobów decydują: znakomita wydajność energetyczna, zaawansowana elektronika oraz różnorodność w zakresie programów masaży. Kąpiel da się przygotować nawet na odległość,  ponieważ do sterowania wanną można użyć tabletu czy smartfona. Temperaturę i cykle filtracyjne dopasujecie Państwo do Waszych preferencji. Dbamy także o doznania wzrokowe naszych klientów – a to za sprawą podświetlanych dysz oraz wielu efektów i wariantów kolorystycznych do wyboru.

Nasze wanny ogrodowe SPA są niezawodne i zawsze gotowe do użytku – nawet przy siarczystych mrozach. Bez względu na warunki atmosferyczne zapewniają wspaniały relaks dostosowany do konkretnych potrzeb. Każdy model jest wykonywany od podstaw – również na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność, że staniecie się właścicielami wymarzonej, dostosowanej precyzyjnie do Waszych upodobań wanny SPA. Udzielamy długoterminowych gwarancji na nasze wyroby. Ich zakup to ekonomiczna inwestycja – satysfakcjonująca cena jest rezultatem odpowiedniego procesu produkcji obniżającego koszty dostawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszych wanien SPA!

 

Szersze opisy znajdują się na naszej stronie poświęconej wannom – wannaogrodowa.pl

Pełna oferta cenowa na aktualne modele znajduje się na naszym sklepie saunatech.pl